birželio 2, 2010

Šiuolaikinio šokio spektaklis  

„ŠIZO“ STIKLAINYJE

Ar kada jauteisi kaip uždarytas Stiklainyje?…Kai trūksta oro, kai trūksta erdvės, kai norisi ištrūkti į laisvę?

O gal pats save esi uždaręs savo Stiklainyje?

Dažnas šių dienų žmogus panašus į mechanizmą, kuris kaip graži prisukama lėlytė sukasi „non stop“. Šiuolaikinis TOBULO standartas, „IDEALAS“, kurį siekiame atitikti ir yra Stiklainio rėmai. Koks tas šių dienų „idealas“? – Skubantis, daug veikiantis,  puikiai viską atliekantis, automatiškai besišypsantis, malonus kitiems, gražaus kūno, šaltos bejausmės logikos, sėkmingas tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime ir visad LAIMINGAS  žmogus. Žmogus panašėja į robotą, o visuomenė į – robotukų armiją, kryptingai einančią bedugnės link.

Ir  taip gimsta klausimas…o kur tada Žmogus? Kur TIKRASIS jis, su savo natūralia prigimtimi, savais jausmais, išgyvenimais, svajonėmis?

Kiekvienas žmogus turi savo vidinį pasaulį, turi SAVE – gyvą, laisvą, jaučiantį, kūrybišką, drąsų, spontanišką ir, kas svarbiausia, unikalų. Kiekvienas turi SAVE tokį, bet mažuma iš tiesų būna SAVIMI. Dauguma bėga nuo savęs, talpina save į Stiklainio rėmus, arba leidžiasi kitų talpinami. Būdamas savimi žmogus yra laisvas kurti savo gyvenimą ir gyventi jį pilnai. Būdamas savimi žmogus tampa iš tiesų artimas su kitais. Būdamas savimi – išgyvena kiekvieną akimirką „čia ir dabar“, jausdamas,  kad gyvena, o ne tik egzistuoja.

Šis spektaklis skirtas Žmogui, kuris IEŠKO savęs – bando įsiklausyti į save, savo kūną, savo jausmus, poreikius ir norus, Žmogui, kuris nori BŪTI savimi.

Tad laukiame Žmonių :)    

 2010 06 04  20 val.  S. NĖRIES MOKYKLA , AUKŠTAIČIŲ g. 78 , AKTŲ SALĖ  

Flow’in grupė

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: